Príde k nám Mikuláš

29.11.2023

Obec Krásnohorské Podhradie a DHZ Krásnohorské Podhradie v spolupráci s komisiou kultúry a športu a s miestnou organizáciou Csemadoku, srdečne pozýva všetky deti našej obce, na stretnutie s Mikulášom, ktoré sa uskutoční v sobotu, 9.12.2023.

Mikuláš sladkosťami poteší deti nasledovne:

o 13:45 hod. v rómskej osade pred KOMUNITNÝM CENTROM,

o 14:20 hod. sa zastaví na Lipovej ulici pred POTRAVINAMI ZUZKA,

o 14:50 hod. bude na KAMENNOM MOSTE na Rožňavskej ulici,

o 15:20 hod. sa presunie na Banícku ulicu pred FAREBNÝ PENZIÓN,

o 15:45 hod. pôjde na AUTOBUSOVÚ ZASTÁVKU k Pizzerii pod Hradom.

O 16:15 hod. Vás pozývame na rozsvietenie vianočného stromčeka pred miestny kultúrny dom, kde Vás privíta starosta obce s príhovorom. Kultúrny program bude pokračovať vystúpením miestneho spevokolu, detí zo základnej školy a žiakov zo ZUŠ v Rožňave. Budete sa môcť ponúknuť a zahriať Mikulášskym punčom a rôznymi pochutinami a zároveň  si kúpiť milú vianočnú dekoráciu. Od 18:00 hod. Vás pozývame do kultúrneho domu, kde si deti môžu vyskúšať pečenie perníkov. O príjemnú zábavu sa postará Karol Kún s Marikou Čižmárikovou. Každého srdečne očakávame.